Warta klasyki

Miło nam poinformować Państwa o posiadaniu w ofercie

Pierwszego na rynku polskim ubezpieczenia AC dla pojazdów zabytkowych. Poniżej przedstawiamy skrót i walory do ubezpieczenia AC dla pojazdów mających więcej niż 25 lat.

Unikalny zakres ochrony
Warta Klasyki to pierwsze w Polsce ubezpieczenie AC dla oldtimerów, czyli samochodów mających nie mniej niż 25 lat! Zapewni ono właścicielom poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Ochrona obejmie bowiem nie tylko uszkodzenia pojazdu ale i kradzież.

Komu polecamy Warta Klasyki?
Warta Klasyki polecamy posiadaczom samochodów w wieku 25 lat i więcej i o wartości przekraczającej 10 tys. zł.

Jakie szkody obejmuje ubezpieczenie Warta Klasyki?
Warta Klasyki to ubezpieczenie Autocasco, którego zakres został dopasowany do specyfiki tego rodzaju samochodów. Ubezpieczenie to jest oferowane w unikalnej i przyjaznej dla klientów formule all risk. To oznacza, że ochroną objęte są wszystkie szkody z wyjątkiem tych wyraźnie wyłączonych w ogólnych warunkach ubezpieczenia. W tym oczywiście takie przypadki jak rozbicie samochodu czy jego kradzież.

Czy Warta Klasyki działa również za granicą?
Tak. Ubezpieczenie zadziała na terytorium Polski oraz większości państw europejskich. Nie udzielamy ochrony w krajach leżących na wschód od Polski, tj. Rosji, Estonii, Łotwy, Litwy, Białorusi, Ukrainy, a także Mołdawii i Turcji.

Rzetelna wycena przed zawarciem umowy
Warta wie, że każdy z oldtimerów jest inny. Dlatego przed zawarciem umowy wartość samochodu jest określana przez klienta wspólnie z rzeczoznawcą Warty. Ma ona formę ekspertyzy.Kupując ubezpieczenie Warta Klasyki otrzymujesz ją gratis!

Stała suma ubezpieczenia
Ustalona przy zawieraniu umowy wartość samochodu jest niezmienna przez cały okres trwania umowy! To znaczy, że jeśli wycenimy dane auto na 30 tys. zł to w razie jego kradzieży lub zupełnego zniszczenia wypłacimy właśnie taką maksymalną kwotę.

Pokrycie pełnych kosztów naprawy
Wiemy, że koszty naprawy oldtimera mogą być znacznie wyższe niż standardowego samochodu. Dlatego, jeśli klient, zdecyduje się naprawiać samochód i udokumentuje to, zrefundujemy poniesione koszty nawet do 100% wartości auta.

Likwidacja szkód dopasowana do specyfiki oldtimerów
Likwidacją szkód z ubezpieczenia Warta Klasyki zajmuje się dedykowany zespół likwidatorów. Specjalnie przygotowane są też zasady wyliczania odszkodowań. Odszkodowanie odpowiada realnym, pełnym kosztom przywrócenia pojazdu do stanu sprzed szkody (bez stosowania tzw. amortyzacji). Uwzględnia ceny rynkowe stosowane dla usługi i części zamiennych dostępnych dla danego modelu pojazdu.

OBOSTRZENIA

-POJAZD W WIEKU POWYŻEJ 25 LAT

-WARTOŚĆ MINIMALNA –10.000

-MAKSYMALNY PRZEBIEG ROCZNY 6000 KM

-MAKSYMALNIE DWÓCH WSKAZANYCH UŻYTKOWNIKÓW POJAZDU( ŁĄCZNIE Z WŁAŚCICIELEM)

-POJAZDY OSOBOWE ,ZAREJESTROWANE NA OSOBĘ FIZYCZNĄ NA TERENIE RP ( NIE MUSZA MIEĆ ŻÓŁTYCH TABLIC)

-POJAZD WYKORZYSTYWANY DO CELÓW PRYWATNYCH

-PRZECHOWYWANIE POJAZDU W MIEJSCACH STRZEŻONYCH

-UŻYTKOWNICY TO OSOBY POWYŻEJ 28 LAT Z UPRAWNIENIAMI POWYŻEJ LAT 3

link do artykułu

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy stron internetowych i adresy e-mail są automatycznie zamieniane w klikalne odnośniki.
  • Linie akapity dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
to pytanie ma na celu przeciwdziałanie spamowi
Image CAPTCHA
i wprowadź go do tego pola